Logo hr.pulchritudestyle.com

'Najružnija pas' pobjednik je zapravo adorable, ali smrdljiva crta osvojila joj naslov

Sadržaj:

Anonim

Martha, napuljski mastif s ušima, crvene oči i više bora nego epizoda Zakon i red, osvojio je teren od 13 natjecatelja tijekom vikenda kako bi osvojio prvo mjesto na Svjetski najružniji natjecanju pasa.

kredit: Sonoma-Marin Fair / Facebook

Godišnji dvodnevni događaj za ljepotu održao se na salonu Sonoma-Marin u Petalumi u Kaliforniji, a pohvalio je mješavinu doggosa - najviše spašenih od štence mlinova i skloništa - s nezaboravnim imenima kao što su Brutus, Zoomer i Icky.

Sudeći prema izgledu i osobnosti, natjecatelji su prošli crveni tepih kako bi dobili priliku za osvajanje nagrada koja je uključivala 1.500 dolara, pet stopa trofeja, let za New York City za medijske nastupe - i prestiž koji dolazi coveted naslov.

Dok su prethodna izdanja dominirala stariji, manji i bez manjih pasa (mislim da su kineski kresci i chihuahuas s šokantnim pramenovima kose, teef, i pingvin-poput waddles), 3-year-old Martha osvojio suci nad njom, prljavština, flopping, i casual ravnodušnost na događaj sama - ona doslovno zaspao na pozornici.

kredit: @LesSavyTrav / Twitter

U intervjuu CNN-u, Marthaova udomiteljica, Shirley Dawn Zindler, imala je ovo za novog prvaka: "Ona je 125 funti, slinavka, hrkanje, gassy, glasna i glupa djevojka".

I njezinu ljepotu podudara samo njezina divna nespretnost:

"Ona kuca nad svakom vodom bez obzira na to kako se čvrsto pričvršćuje na ogradu Ona … osigurava da svi gosti budu prikladni pri dolasku." (LOL!)

Dok su vijesti o natječaju bile pozvane na Twitteru uglavnom s entuzijazmom, neki su se gurnuli natrag - s prezirom - protiv ručke događaja.

"Martha je zapanjujuće kako vas se usudio usuditi." 13/10 ", tvrde WeRateDogs, masivno popularan račun s milijunima sljedbenika.

- WeRateDogs ™ 🏳️🌈 (@dog_rates) 24. lipanj 2017

"Ona nije ružna, samo je dobio karakter.", Napomenuo je jedan komentator.

Nije ružna. Upravo je dobio karakter. 😍

- Mark Thompson (@ Thomma66) 24. lipnja 2017

"Ako je to ružno, ne želim biti lijepa", dodao je još jedan.

Ako je to ružno, ne želim biti lijepa.

- Razlozi zašto (@Perkfice) 24. lipnja 2017

Ugrađeno u nastavku: Neki od ostalih dobrih dječaka i dobrih djevojaka koji su sudjelovali na najružnijem natjecanju pasa u svijetu 2017. godine.