Ove nagrađene fotografije psa će vaše srce rastopiti

Sadržaj:

Anonim

Fotografije: The Kennel Club

Kennel Club priopćio je pobjednike natječaja 2018 Dog Photographer of the Year. Pogledajte vruće fotografije osvajanjem srca!

Većina, ako ne i svi, pawrents ljubimac se uvijek bori sa spremišnim prostorom na svojim telefonima, a to je uglavnom zbog činjenice da oni jednostavno ne mogu zaustaviti snapping slike svojih furballs. Doslovno imam stotine identičnih slika o mojim psima i mačkama koje spavaju - svaki je dječak fotografski, zapravo.

No, kada ste profesionalac, ove bezbrojne fotografije završavaju u jednom savršeno zarobljenom trenutku (što se uvijek ne događa s nama amaterskim telefonima). Natječaj "Dog Photographer of the Year" Kennel Cluba odabrao je najbolje od najboljih, među gotovo 10.000 ulaza u 70 različitih zemalja. Ovdje su slike koje su srcepljive, divne i pokretne, koje su osvojile neke od 10 kategorija natječaja.

Image
Image

Ukupni pobjednik, kao i prvak u Oldies kategorija, bio je prekrasan portret nekog starijih velikana Noa, pod nazivom "Gospa od Misterije šuma", Atmosferski i čarobni izgled ugradio je nizozemski fotograf Monica van der Maden.

U kategoriji portreta, pobjednik je bio fotografija prekrasnih crnih Labs na polju vatrenog jesenskog lišća, Carol Durrant iz Velike Britanije.
Image
Image

Jedna od mojih favorita definitivno je fotografija Tracy Kidd-a o Cavaliers i Retrieversu nakon onoga što izgleda kao naporan dan koji je pobijedio na Psi na poslu kategorija. Samo pogledajte one lijepe lica!

Image
Image

Izraelski fotograf Elinor Roizman zauzeo je prvo mjesto u kategoriji Psi na igri jer njezino srce upija fotografiju Lilija pomeranskog pokušavajući ugristi mjehur za sapun. Ozbiljno, vi dečki. Ne može dobiti nikakav kvar od ove!

Image
Image

16-godišnji mađarski fotograf Tamara Kedves uzeo je sliku svoje divne stado Border Colliesa koja je hladnoća na sunčanom danu, a osvojila je prvo mjesto uVolim pse jer … kategorija.

Image
Image

Iako su sve slike koje su napravile rez bile apsolutno prekrasne, onaj koji je udario akord sa mnom bila je fotografija koja je osvojila u Psi za spašavanje kategorija. Fotografija koja je lijepo nazvana "Našao sam put kući"Snimio je fotograf iz SAD-a, Sonya Kolb.

Pobrinite se da posjetite web stranicu Kennel Cluba za više dobitnih slika ili, ako ste dovoljno sretni da ste u Londonu od srpnja do listopada, svoju izložbu svih 3 najboljih stavki u svakoj od kategorija